SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SUPER BANESE_EKSLUZIVE
Çmimi :
€225,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
117487
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NE RRUGEN B,Banesa gjindet ne Bregun e Diellit ne rrugen Gazmend Zajmi (VG Construction) dhe eshte e mobiluar me mobilje luksoze

Siperfaqja: 200 m²
E mobiluar: Po, mobilje luksoze
Sallon: 1
Kuzhine me trepezari: 1
Depo: 1
Dhoma Gjumi: 3
Korridor: 1
Banjo me hidromasazhe: 1
Banjo-WC: 2
Terraca: 3
Garderobe: 1
Fitnes Dhome: 1
Garazhe per veture :1
Uje: 24 ore
Internet: Po
Interfon: Po
TV Kabllovik: Po
Ngrohje: Po
Sigurim me alarm: Po

TJETER SDI QA ME SHTU,

PER ME SHUME INFO ME KONTAKTONI NE NR

045 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »