SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banese Qender_Kompleks MiniMAX (RENT FLAT)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:47
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
117490
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen ne qender te qytetit, ndertim i ri , ndertesa mbi MINIMAX, posedon Sallon me kuzhine , 2 dhoma fjetje, banjo , koridor Ballkon me pamje perfecte dhe Shpajz,Gjendet ne katin e 7 lifti dhe mirembajta ne rregull

Kontakt_Viber_WhatsApp_Arberi

045 19 00 19 & 045 641 794

arberani@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »