SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Toka
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Mars '16
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
117497
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toka(31ari) ne Davidovc mprapa pishines Aqua Park ne magjistralen Prishtine-Shtime,toka ka dalje ne rrugen kryesore dhe mund te perdoret si truall,pllac,toke pune etj.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adrian
Grenoble, France
044 326 141
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »