SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOJ BANESE _210
Çmimi :
€210.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
117498
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banese te mobiluar ( Shtohen edhe disa gjera sipas nevojes se klientit ).Banesa gjindet tek Banesat e Inxhinieringut perballe banesave te bardha, me te gjithe infrastrukturen per nje familje afer shkollen , marketat, stacioni i autobuseve,etj
Banesa posedon Sallon i madh, me kuzhine dhe trepezari banjo ballkon koridor, leshohet per qift apo familjar e gatshme.

Kontakt_Viber-WhatsApp
045 19 00 19 ose 045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »