SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
5 BANESA ME QIRA QMIMI 220-280
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
117508
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj 5 Banesa me qira ne lagjen Drogodan ( Sistem Banesor) perkatesisht tek Ministria e Shendetesise shume afer Kafeve te vogla .
Banesat jane mire te mobiluara me enterier te veqant, jane 1 dhomeshe dhe 2 dhomeshe. sallon me kuzhine, banjo koridor dhe ballkon

Kontakoni ne nr ( ose Viber )
045 19 00 19 ose 045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »