SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Toka
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '16
ID e produktit :
117511
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toka(31 ari) ne Davidovc-Shtime,toka gjendet mbrapa pishines Aqua Park ne Davidovc dhe ka dalje ne rrugen kryesore magjistralen Prishtine-Shtime,e pershtatshme per truall,toke pune,pllac etj
Informata rreth publikuesit
Meriton
044 326 141
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »