SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera per femra perball santes
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
15 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
117516
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap banes me qera per banuese femra banesa gjendet ne lagjen pejton perball santes i ka 4 dhoma gjumi, dhomen e ndenjes kuzhinen dhe banjon.
Qmimi kushton 50 euro per person plus shpenzimet e baneses,
Te interesuarat te lajmerohen ne 045 557 530
Informata rreth publikuesit
Banesa me
Prishtinë
+37745557530
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »