SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes shtepin ne banje te pejes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
117520
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtepin me 7.9 ari trual ne Banje te Pejes e pershtatshme per shtepi banimi,ambullant,si dhe per bujtine apo dhoma me qira gjendet 150 metra larg hotel Oniks
Informata rreth publikuesit
Ziko
Sun Prairie, Wisconsin
044800083
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »