SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 60m2 te sheshi"Nena Tereze"kati ll!Delta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
117557
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka dy dhoma gjumi,dhome dite me kuzhine,ndodhet ne katin e dyte.Ka hyrje dhe pamje kah sheshi.Informata 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
meenntoor
+37744249654
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »