SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
11757
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banes me qira afer shkolles fillore "METO BAJRAKTARI" Te QAFA. Ndertim i ri . Banesa ka 2 dhoma gjumi salloni me kuzhin 1 banjo dhe ballkon. Per me shum info 044192709 044765588
Informata rreth publikuesit
klmfs
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »