SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë për qera
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
117583
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë për qera. E renovuar dhe e pajisur me orendi, nxemje qendrore, kondicioner, makinë larëse per enë dhe rroba, lidhje me internet + TV kabllor etj.

2 dhoma të fjetjes dhe 1 sallon me kuzhinë + ballkon

Çmimi: 280 Euro / muaj
Informata rreth publikuesit
valjeti
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »