SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Zyrja me qera ne Dardani ne gjendje shum te mir , 044735776
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:56
Madhësia :
30 m²
ID e produktit :
117593
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Zyrja me qera ne Dardani ne gjendje shum te mir , gjithashtu edhe e pershtatshme per biznes apo ndo nje lami tjeter varet kerkesa dhe shfrytzimi zyres , 30m2 , kati 2 , 150Euro qeraja, nr kontaktues: 044735776
Informata rreth publikuesit
Mali
Prishtinë
044735776
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »