SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE EMSHIR TE STACIONI I AUTOBUSAVE
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
117595
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banesen me qira ne lagjen Emshir me saktesisht te stacioni i autobusave,ndodhet ne katin e 4-te,eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

sallon
kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
banjo
dy ballkona

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 602 111
049 452 252
e-mail:
search-agency@live.com
o.br
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »