SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA 84m/2
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
84 m²
ID e produktit :
117596
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 84m/2 (2+1) , në lagjen Kalabria Prishtinë .
Banesa posedon dy dhoma gjumi,salloni me kuzhine, shpajzi,banjo,koridori dhe ballkoni.
Banesa eshte ndertim i ri dhe posedon leje ndertimi .
Per informata shtes kontaktoni 045/977-481 .
Informata rreth publikuesit
Trio
Prishtinë
045/977-481
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »