SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes banesen ne Ulpiane
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '17
ID e produktit :
11760
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes ose jap banesen ne Ulpiane perball "Hasan Prishtina'. Banesa eshte 105m2 . Ka kuzhinen ,sallonin, 3 dhoma te fjetjes, 2 banjo, 2 shpajza dhe ballkonin.
Informata rreth publikuesit
nina
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »