SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BIZNES CALL CENTER NE TIRANE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '16
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
117605
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Biznes Call Center me 30 postacione, zyre te vecante dhe te gjitha pajisjet e nevojshme ne gjendje shume te mire (kompjutera, server, fibra optike, lista numrash etj). Nr kontakti 0694400355. Cmimi 10.000 Euro i diskutueshem
Informata rreth publikuesit
smc.callcenter.al
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »