SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Banesa me qera ne Ulpian per ball infinitit 044735776
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:30
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
30 m²
ID e produktit :
117611
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me qera ne Ulpian per ball infinitit, Banesa perbehet prej 1 dhom gjumi salloni wogel se bashku me kuzhin, plus banjo, Banesa esht tersisht e mobiluar dhe ne gjendje shum te mir Leshohet per koh afat gjate te pakten 1 vit me mundesi vazhdimi. 220Euro Qeraja nr 044735776
Informata rreth publikuesit
Mali
Prishtinë
044735776
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »