SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 50m2 dhe me terase 27m2 ne Arberi / Dragodan.
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
117613
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 50m2 dhe me terase 27m2 ne Arberi / Dragodan.
Banesa eshte ne katin perdhese, ka mundesi te perdoret per banim por edhe per zyre, me poshte eshte edhe projekti per zyre dhe banim.
Çmimi eshte 950euro per m2.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »