SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qera Banesa ne Dragodan.
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:25
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
117631
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera Banesa ne Dragodan.
Banesa ka 80 metra katror, plus garazhe. Ka dy banjo, dy dhoma te fjetjes, nje dhome te dites, kuzhine, nje shpajz dhe ballkon plus garazhe.
Objekti eshte i sapondertuar dhe i mobiluar.
Gjendet ne lagjen Arberia 3, mrapa objekti te ri te Komunes se Prishtines.
Qmimi 500euro i diskutueshem.
Per me shume info:
045-40-12-12.
044-518-550
Informata rreth publikuesit
Omega
Prishtinë
045401212
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »