SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qera lokali ne Pejton.
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:00
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
117633
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera lokali ne Pejton.
Lokali ka 100 metra katror, pese hapesira pune, dy nyje sanitare dhe nje prijetore.
Qmimi 1200euro i diskutueshem.
Per me shume info:
045-40-12-12
044-518-550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »