SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
117665
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitete banesa Fushe Kosove 60 m kati i trete banesa eshte afer shkolles Mihail Grameno afer ka ambulanten supermarketet e medha salle sportive linjat e autobuseve dhe taxit non stop. Uje 24 ore nxemje qendrore gjdo gje qe duhet per nje jete normale ka sallon kuzhine dhome gjumi banjo 2 ballkona 20 metra prej baneses deri ne rruge kryesore njeri ballkon eahte me pamje nga asfalti banesa ka ndriqim te mjaftueshem gje qe eshte e rendesishme per shendetin e njeriut ka izolim te mire veres ben fresket dimrit ngrohte eshte e mobiluar deri ne detaj te fundit pa pasur nevoj bleresi te humb kohe per ta mobiluar me nje qmim extra te volitshem 30000( tridhjete mije euro) 044 955 126. +37744955126 044 208 899

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Teni
Fushë Kosovë
044 955 126
Rr. Nëna Terezë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »