SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Lokali ne Ulqin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '13
Madhësia :
41 m²
ID e produktit :
11768
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet dyqani ne qender te Ulqinit perball embeltores Holidey,bankes Hipo Alpe,dhe Montenegro bankes.Ne rrugen qe te con ne plazh te vogel (dmth 250 meter nga plazha e vogel),Eshte pjesa me frekuentuse e qytetit (si gjat sezonit turistik poashtu edhe jasht sezonit), Me krejt letrat e rregullta. Dyqani eshte 40+m katror dhe me lartesi rreth 3.50 meter. I pershtatshem per tegjith bizneset. Per me shum ju lutem kontaktoni ne tel.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Smis
Ulqin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »