SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje
Çmimi fillestar :
€55,000.00
Ju kurseni :
€5,000.00 (10% zbritje)
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
117687
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne Lagjen e Muhaxhereve, rruga "Rrustem Statovci", prapa Albi Market dhe bustit te Isa Kastratit.
Banesa 67m2, e mobiluar, ka dy dhoma gjumi, nje sallon me kuzhine, banjo, shpajz, ballkon. Te instaluar ka edhe ngrohjen qendrore funksionale.
Per me shume shihni fotot e bashkengjitura.
Ju falemnderit
Informata rreth publikuesit
Mentor
Prishtinë
044 277 633
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »