SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesat dhe lokale ne L.Muhaxherve
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '13
ID e produktit :
11772
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Filloi ndertimi i objektit dhe shitja e banesave dhe lokaleve ne lagjen e muhaxhereve, mbrapa sllovenia sportit afer parkut te qytetit. Objekti eshte duke u ndertuar me standarde europiane,me materiale ndertimore te kualitetit te larte.

Materialet;

*Dera e hymjes e blinduar.

*Dyshemea me laminat.

*Dyert e dhomave te rrafshta.

*Dritaret do te jene plastike PVC-se me qelq termopan.

*Banjot dhe kuzhinat me qeramika.

*Fasada do te jete me tulla te kuqe me keto shtresa:ngjites,hapesire per ajrin, lesh qelqi,ka izolim termik,akustik dhe eshte e perjetshme.

*Suvatimi me material mallter gjysem i gatshem malta-fine ,gled dhe ngjyre te bardhe.

*Ashensor modern me kartel per 10 persona.

*Instalimi per tv,internet,tel.

Per me shume info tel ; 044/158- 226 049/ 158-226

Mundesia e pageses me marreveshje.

RISI, RISI...

Deshironi te bashkpunoni te beheni agjent i shitjes,mos hezitoni te na kontaktoni.

www.besakomerce-ks.com 

e-mail; n.p.besa-komerce@hotmail.com

Ju mirpresim.
Informata rreth publikuesit
Besa
Lipjan
044 158 226
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »