SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dy traulle me nga 4 ari ne lagjen Veternik Afer Restaurant RRon
Çmimi :
€25,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:19
Madhësia :
800 m²
ID e produktit :
117723
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy Trualle në Lagjen “Veternik” në rr Gjergj Arianiti, Prishtinë.

Truallet ndodhet afër Restorant RRON , dy truallet kanë sipërfaqe nga 4 Ari, mund te shiten edhe bashkë 8 ari po edhe ndaras nga 4 ari, ka qasje të shpejtë në dy magjistralet Prishtinë-Ferizaj dhe Prishtinë-Gjilan,

Ndërsa buzë Truallit ku ajo ndodhet është e shtrirë edhe Infrastruktura e plotë si: Rryma, Uji , Telefoni Si dhe dy operatoret Kryesore Ipko dhe Kujtesa .

Truallet gjinden në një lagje të qetë dhe shumë e përshtatshme për banim, është lagje e urbanizuar dhe mund te pajiset me leje ndërtimi.

Çmimi është 25,000€ për Ari
Vërejtje truallet shiten që te dy komplet ose 2 parcela me nga 4 ari

Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë se ku ndodhet patundshmëria në Google Maps, Koordinatat: 42.626373, 21.159216

Agjencion për patundshmëri DORDOLECI

Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë

Për më shumë informata:

+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311

info@dordoleci.com
www.dordoleci.com 
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri 
Informata rreth publikuesit
Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Prishtinë
044221311
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »