SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESAT NE SHITJE EMSHIR 51 DHE 70M2 KATI 7 DHE 5 790€/M2
Çmimi :
€790.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:51
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
117725
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESAT NE SHITJE EMSHIR 51 DHE 70M2 KATI 7 DHE 5 790€/M2
BANESAT JANE:
SALLON, KUZHINE, 1 DHOME GJUMI: 51M2
SALLON, KUZHINE, 2 DHOMA GJUMI: 70M2

VEREJTJE: NDERTIMET E LESNA NE KALABRI
Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »