SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesat dhe Lokalet ne l.Spitalit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '13
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
11773
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat dhe lokalet ne lagjen e spitalit( MATI I),afer Farmedit(Eulex), ne rrugen Muharrem Fejza-Ahmet Gashi.
Objekti eshte duke u ndertuar me standarde europiane,me materiale ndertimore te kualitetit te larte.
Materialet;
*Dera e hymjes e blinduar.
*Dyshemea me laminat.
*Dyert e dhomave te rrafshta.
*Dritaret do te jene plastike PVC-se me qelq termopan.
*Banjot dhe kuzhinat me qeramika.
*Fasada do te jete me tulla te kuqe me keto shtresa:ngjites,hapesire per ajrin, lesh qelqi,ka izolim termik,akustik dhe eshte e perjetshme.

*Suvatimi me material mallter gjysem i gatshem malta-fine ,gled dhe ngjyre te bardhe.
*Ashensor modern per 8 persona.
*Ngrohje qendrore me rryme.
*Instalimi per tv,internet,tel.
Per me shume info tel ; 044/049/158 226
Mundesia e pageses me marreveshje.
RISI, RISI...
Deshironi te bashkpunoni te beheni agjent i shitjes,mos hezitoni te na kontaktoni.
www.besakomerce-ks.com 
e-mail; n.p.besa-komerce@hotmail.com
Ju mirpresim.
Informata rreth publikuesit
Besa
Lipjan
044 158 226
Prishtine Lagja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »