SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE MATIN 1 NE RRUGEN B
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
117732
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banesen me qira ne lagjen Mati 1 ne rrugen B afer Maxi Market,ndodhet ne katin e 6-te(me lift funksional),eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

sallon
kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
banjo
dy terasa

Banesa eshte ndertimi i ri ''Labi Invest'',per qeramarres afatgjate çmimi eshte i negociushem.

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Ose na kontaktoni në këta numra:
mob:
045 519 555-VIBER
e-mail: search-agency@live.com
Facebook: Patundshmeri Search Estate
o.ke
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »