SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super Banes ne Lagjen DARDANIA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
117753
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshoj banes me qira ne lagejn DARDANIA e renovuar dhe mobiluar perfekt
banesa posedon:
2 dhoma gjumi
Sallon dhe kuzhin
banjo
ballkon
Koridor
Me qmim 300 euro

Kontakt:
045/ 19 00 19 & 044/ 12 46 77
WhatsApp& Viber:
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »