SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshoj banesë me qera ne lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
18 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
117760
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Bregu i Diellit
• Banesë e mobilume
• Kati 4
• 65m2
• Sallon
• Kuzhinë
• Dhom gjumi
• Banjo
• Ballkon

• Klim
• Rezervar te ujit


Çmimi 280 euro

Lëshoj banesë me qera ne lagjen Bregu i Diellit te 1 tetori perball objektit te OSBE banesa ndodhet ne katin e 4 ka një madhësi prej 65m2 banesa posedon Sallon me kuzhine, dhoma e gjumit, banjo, banesa është e mobiluar shum bukur ka uje 24 ore si dhe nxemje qendrore me elektrik.

Banesa lëshohet me qera vetem për afat te gjate, banesa leshohet vetem për familjar ose Çifte.

Mund te na kontaktoni
mob:#tel 045 711 722 #viber
Informata rreth publikuesit
Vatan
Pristina
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »