SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Truall ne shitje ne Sofali
Çmimi :
€20,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Qershor
ID e produktit :
117763
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 6 ari dhe 16.5 Ari ne Sofali, me leje ndertimi.


Cmimi 20.000 euro /Ari
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »