SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banes Me Qira Ne Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:23
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
117765
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira mbi parkun e qytetit.
Me hymje te veqant.
Kushte banimi dhe e mobiluar.
E pershtatshme per 2 persona.
Ka dhom, paradhom me frigo dhe lavaman bano etj

Tel. 044220104 044344445
Informata rreth publikuesit
visar
045295876
Velani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »