SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LOKALI NE GJAKOV
Çmimi :
€48,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Mars '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
48 m²
ID e produktit :
117788
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjindet ne afersi te kishes katolike pran sheshit Agron Rama.
Lokali ka podrum, katin e par dhe katin e dyt (3 kat) posedoj te gjith dokumentacionin e rregullt dhe transferimi te pronari i ri behet tek noteri. Per info shtes lajmerohuni ne ket numer te tel; +37744386205
Informata rreth publikuesit
Halil
+37744386205
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »