SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(Shitet) Banesa Ne shitje ne Prishtine - Bregun e diellit 107m2
Çmimi :
€880.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
107 m²
ID e produktit :
117792
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Prishtinë 107m2 ne Breg te diellit Afer Ciao Ciao kafe ne katin e 9, gjithsej ka 12 kate eshte objekt i ri i ndertuar me cilesi shum te larte nga Cakolli Group Invesitor Objekti "Ch Tower" objekti posedon 2 lifta qe jon 24 or ne funksion po ashtu me mirbajtje, rezervuar Uji 24h ne dispozicion
Banesa posedon:
-3 Dhoma gjumi
-2 Banjo
-ballkoni
-dhe sallonin me kuzhine
banesa eshte e re nuk ka banu askush "Cmimi i Diskutushem" per me shum info +37745255147 +37744113549
Informata rreth publikuesit
Altin
Pristina
045255147 044113549
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »