SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TOKA NE NABERGJAN
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Maj '16
Madhësia :
10000 m²
ID e produktit :
117796
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET TOKA NE FSHATIN KELMEND (ish - NABERGJAN)
TOKA KA SIPERFAQE PREJ 1 HEKTAR DHE ESHTE E RRETHUAR NGA 3 ANET ME LUM (UJE TE RRJEDHSHEM) I CILI NUK NDALET ASNJEHERE.

TOKA ESHTE E KULTIVUESE DHE E PERSHTATSHME PER QFARDO KULTURE / FRYTDHENESE.

NE TE 3 ANET E TOKES, BUZE LUMIT KA MAL NGA DRURI I VERRIT.

CMIMI I TOKES ESHTE 55.000 EURO

TEL. 049 406 409
Informata rreth publikuesit
Besim
Pejë
049406409
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »