SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 57m2 ne Lagjen Kalabria.
Çmimi :
€41,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:59
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
ID e produktit :
117814
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 57m2 ne Lagjen Kalabria.
Banesa eshte ne katin e gjashte, ka nje dhome dite me kuzhine, nje dhome te gjumit, banjo dhe terase.
Çmimi eshte 41.000euro i diskutueshem.
Per shume info:
045-40-12-12
044-518-550.
Informata rreth publikuesit
Omega
Prishtinë
045401212
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »