SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne shitje - ARBERI/DRAGODAN
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
Viti i ndërtimit :
1971
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
11782
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet afer ambasades Amerikane. Ka 2 hyrje me podrum, parcele prej 3.5 Ari, garazhe, nxemje qendrore, vendparkim, casje ne oborr nga te gjitha anet e shtepise dhe pamje te mrekullueshme te te gjithe qytetit. Shtepia eshte renovuar rishtazi.
Informata rreth publikuesit
Besfort
Prishtinë
049700284
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »