SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Restaurant me qera - rruges per Germi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:46
Madhësia :
1400 m²
ID e produktit :
117826
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Restauranti gjindet rruges per ne Germi, posedon 1400m2, 500m2 hapsira mbrenda dhe rreth 1000m2 terase, me interier pjesesrisht i kompletuar. Restauranti ka hapsire gjelbruese.

Cmimi sipas marreveshjes.
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Gërmi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »