SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera dhe ne shitje ne Aktash
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:12
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
140 m²
ID e produktit :
117828
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon 140m2 - me 3 dhoma gjumi, 2 banjo dhe dy ballkona,kati VII.


Cmimi i qeras 400 euro
Cmimi i shitjes 900 euro/Ari
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »