SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESEN E MOBILUAR
Çmimi :
€62,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
82 m²
ID e produktit :
117847
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte 82 m2, ne katin e 6 -shte, ka ashensor modern, eshte e mobiluar, ka dy dhoma gjumi dhe dhome dite me kuzhine, dy ballkona,dera e hyrjes e blinduar, dy banjo , nje kthinë dhe garazhë ! Banesa ndodhet ne Lagjen Mati 1 perball shitores Bosfor 2, Rruga Ymer Elshani pran shkolles Pavaresia.
Perpos shitjes si variant i mundshem eshte edhe ndrrimi me banese më të madhe ose lokal pergjat rruges B, nga rrethi Viva Fresh deri te rrethi dyte Market Maxi dhe pergjate rruges Enver Makoku deri te banesat e Hoxha Invest Group, ose ndrrim me troll ne Zllatar, pjesa nga restoran Villa Panorama ne drejtim të fshatit Zllatar. Dallimin ne çmim e kompenzoj!
Vërejtje: pjesa me e madhe e mobiljeve ju mbeten falas !
Informata rreth publikuesit
Ahmet
Prishtinë
049365208
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »