SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipen me Qera Banesat
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
94 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pishinë, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
117858
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohen me Qera Banesat e re
- Uje 24h
- Parking/Garazha nentokesore.
- Lift

Cmimi per Banesen 67.00m2 - 400 Euro (1 dhome gjumi, sallon kuzhine, banjo, teras) dhe Banesa
94.00m2 - 600 Euro (2 dhome gjumi, sallon kuzhine, banjo, 2 terasa)

Tel. 044-123-637
Informata rreth publikuesit
Andri
Prishtinë
37744123637
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »