SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
117891
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne lagjen Dodone, mrapa teatrit kombetar

Rr. Zeki Shulemaja 186

Banesa ka kapacitet te mbaj si banues deri ne 4 persona.

Cmimi - 250euro (duke perfshire shpenzimet:rryme, uj, mbeturina, dhe internet)
Cmimi 200 - me shpenzime te qiramarresit
Informata rreth publikuesit
xixa
Prishtinë
+37745432964
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »