SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banesa ne shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '16
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
117894
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne kompleksin banesor ALBANICA ne Gjilan ne rrugen magjistrale Gjilan - Bujanoc afer Nota Briliant .
Madhsia , Pozita dhe Kati i baneses Percaktohen nga Deshira e Klientit
Nr Kontaktues :
+37744132092
Mund Te na Kontaktoni ne Viber
Informata rreth publikuesit
Arbnor
Gjilan
044132062
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »