SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa në Qender 50 m Prej Sheshit
Çmimi :
€145,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
117895
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e cila gjendet në Qendër të Prishtinës 50m prej sheshit “Nënë Tereza” përball Kafeve të rakisë në rr “Sylejman Vokshi”

Banesa është në katin e Dytë përmbi përdhes, posedon ngrohje qendrore me Termokos, Banesa i ka 60 m² neto, është e mobiluar ne tërësi dhe ka këtë renditje:

1-Sallon me Kuzhine
2-Dhoma të gjumit
1-Banjo
1-Ballkon
1-Koridor
1-Podrum prej 18 m2

Banesa e ka pamjen nga Lindja dhe ka parking rreth banesës.
Podrumi ka edhe wc qe mund të Shfytëzohet për qira si Zyre, Ordinancë, Galeri Etj.

Banesa shitet komplet me mobile dhe Çmimi i Banesës është 145.000 €
Ne këtë Çmim llogaritet edhe podrumi

Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë se ku ndodhet patundshmëria në Google Maps, Koordinatat: 42.660371, 21.162537

Agjencion për patundshmëri DORDOLECI

Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë

Për më shumë informata:

+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311

info@dordoleci.com
www.dordoleci.com 
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri 
Informata rreth publikuesit
Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Prishtinë
044221311
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »