SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa
Çmimi :
€53,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
117902
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne qender te Podujeves me siperfaqe 100m2.
Banesa ka kete renditje:

1 Sallon

1 Kuzhin me Paradhom dhe Shpajz

2 Dhoma Gjumi

2 Banjo

2 Koridore

2 Ballkone me pamje qyteti dhe parku

Banesa eshte komplet e rinovuar dhe ndertim i vjeter me gjitha dokumente.

Banesa eshte ne katin e 5- lift nuk ka.

Nr kontaktues: 044427179

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Martina
Prishtinë
044427179
Posta [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »