SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super banes me qira ne AKTASH_150m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
150 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
117903
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne AKTASH 5 minuta larg qendres se Prishtines me 150m2, furnizim me uje 24/7, energji elektrike 24/7 si dhe ngrohje me rryme dhe klime.
Banesa permban 2 dhoma te gjumit (njera me banjo),
sallonin dhe kuzhinen,
2 banjo,
2 ballkona
si dhe nje dhome pune (momentalisht permban disa paisje te fitnesit.) Banesa gjendet ne lagje te qete dhe ka alarm. Po ashtu ka qasje ne terrasen verore.
Per qdo informate shtese na kontaktoni ne numrat:
045/ 19 00 19 & 044/ 12 46 77
WhatsApp_Viber:
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »