SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qira te HOTEL NARTEL
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
88 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
117906
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira te HOTEL NARTEL /EMSHIR 88m2
Banesa eshte e mobiluar posedon uje 24h dhe nxemje qendrore
Banesa posedon:
2 dhoma gjumi
sallon dhe kuzhin'
2 Banjo
Koridor, Ballkon

kontakt:
045/ 19 00 19 & 044/ 12 46 77
WhatsApp& Viber:
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »