SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa TE PARKU I QYTETIT
Çmimi :
€59,990.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:13
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
117908
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Banesen e mobiluar në qendër të Prishtinës – Tek Parku i Qytetit
Madhësia e banesës është 65 m2;

Në përbërje të:
1 Mega Sallon ditor;
1 Kuzhinë komplet;
1 Dhomë gjumi;
1 Korridor;
1 Banjo (banjo është me vaske);
1 Ballkon.

Banesa është në katin e II-re, e rehatshme dhe shumë e përshtatshme për jetesë, hapësira e brendshme e banesës është funksionale, pa kthina e shtylla dhe rezistonte ndaj zhurmës.

Enterieri i banesës është shumë i mirë dhe modern.

Kontakt:
045/ 19 00 19 & 049/ 64 44 67
WhatsApp_Viber:
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »