SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese 2 dhoma extra e Mobiluar
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
76 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
117909
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banese super te mobiluar tek Prishtina Star ne lagjen Kalabria,

Banesa posedon sallon me kuzhine, 2 dhoma fjetje, banjo ballkon korridor , e tera e mobiluar dhe renovuar


Kontakt_Viber_WhatApp

045 19 00 19 ose 045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »