SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Veternik - Preoc Toka në SHITJE
Çmimi :
€10,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '16
Madhësia :
2700 m²
ID e produktit :
117960
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Veternik - Toka në SHITJE

Shitet toka në rrugën kryesore afër urës tek fshati Preoc me sipërfaqe prej 27 Ari, ka leje ndërtimore dhe infrastrukturën komplet. Qasja është shumë e mirë si hyrje-dalje.

Çmimi 10.000 Eur. / 1 Ari

tel. +386 49 406 409

www.facebook.com/PatundshmeriRealEstate/posts/506626282843663 
Informata rreth publikuesit
LISI estate agent
Prishtinë
049406409
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »